Керамогранітний дизайн-обігрівач «Вітер» - лот восьмого благодійного аукціону

108
Керамогранітний дизайн-обігрівач «Вітер» - лот восьмого благодійного аукціону
Автор:
Оцінка: 
Виробник енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S традиційно надає свій теплий лот на Великодній благодійний аукціон у Кропивницькому.
Вже за місяць ми будемо святкувати Світлий Великодень. А це означає, що прийшов час для добрих і корисних справ. У Кропивницькому стало гарною звичкою напередодні свята проводити Великодній благодійний аукціон. Цього року він відбудеться вже у восьме, 12 квітня. Всіх учасників, як завжди, люб’язно приймуть затишні стіни Художнього музею. Кошти, як і минулого року, збираються для обласного онкодиспансера нашого міста.
Кропивницький виробник енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S – один із численних благодійників. Компанія щороку надає на аукціон теплі лоти – панелі з ручним художнім розписом. Цього разу новинка – керамогранітний дизайн-обігрівач «Вітер». Він, такий не схожий на традиційні обігрівачі, вже через 20 хвилин після ввімкнення окутує хвилями турботи і ніжно зігріває теплими променями. Після вимкнення продовжує віддавати тепло протягом 2-4 годин. Технологія виготовлення, склад та оформлення не мають аналогів не тільки в Україні, а й у всьому світі.
Друзі, приєднуйтеся до марафону добрих срав! Слідкуйте за аукціоном, купуйте благодійно надані лоти, зробіть свій внесок у врятування життя.
Сайт благодійного аукціону:
Керамогранітний обігрівач «Вітер» на сторінці аукціону:
Тел .:
052 227-XX-XX Показати телефон +380 522 274 789
Моб.:
099 027-XX-XX Показати телефон +380 99 027 2098
Ідентифікатор: 13864
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще новини компанії Уден-Україна:
Ще акції компанії Уден-Україна: