Бренд UDEN-S – учасник Восьмого Великоднього благодійного аукціону

137
Бренд UDEN-S – учасник Восьмого Великоднього благодійного аукціону
Автор:
Час: 12 квіт. 2017 р.
Оцінка: 
У Кропивницькому вже стало доброю традицією щорічне проведення Великоднього благодійного аукціону, аби підтримати людей, які потребують цього, привернути увагу суспільства до серйозних питань і не бути байдужими до чужих проблем. Цього року він відбувся 12 квітня уже увосьме.
У затишній залі Художнього музею розташувалися всі безоплатно надані 27 лотів, меценати, гості та журналісти. Одним із учасників був і виробник енергозберігаючих обігрівачів UDEN-S зі своїм лотом – керамогранітним обігрівачем «Вітер». «Придбали його блискавично швидко. Особливо приємно, що Андрій Флоренко вже другий рік поспіль стає власником наших лотів», - діляться враженнями на сайті компанії.
Всього учасники зібрали 189 560 грн, на які буде закуплено обладнання для онкодиспансеру, як і минулого року. Сподіваємося, що воно допоможе врятувати не одне життя.
UDEN-S дякує Вікторії Талашкевич, Тетяні Ткаченко і Анатолію Кімнатному за організацію та проведення цього благодійного заходу, за те, що у них є можливість приєднатися до нього. Дуже символічно, що напередодні великого світлого свята Великодня люди об’єдналися задля досягнення єдиної мети – зібрання таких потрібних коштів.
Тел .:
052 227-XX-XX Показати телефон +380 522 274 789
Моб.:
099 027-XX-XX Показати телефон +380 99 027 2098
Ідентифікатор: 13905
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще новини компанії Уден-Україна:
Ще акції компанії Уден-Україна: