«Альянс Новобуд» презентує новий концепт

85
Автор:
Час: 22 трав. 2017 р.
Оцінка: 
Відділ продажів ЖК «Лісовий квартал» розпочинає реалізацію квартир у новому будинку, що концептуально відрізняється від інших будівель комплексу.

Із 22 травня компанія «Альянс Новобуд», один із найбільших і найнадійніших забудовників столичного регіону, розпочинає продаж квартир у новому будинку житлового комплексу «Лісовий квартал». У межах розвитку свого флагманського проекту забудовник пропонує потенційним інвесторам не тільки вже звичні сервіси і нотки комфорту, але й абсолютно новий концепт майбутнього будинку, що вже отримав внутрішню адресу «5-А».
«Новий будинок буде відрізнятися від інших будівель житлового комплексу. Ринок нерухомості не стоїть на місці – постійно удосконалюються будівельні матеріали, з'являються нові будівельні технології, які ми в міру апробації в міжнародному масштабі впроваджуємо у процеси роботи над нашими комплексами», – зазначив Сергій Караванський, директор компанії «Альянс Новобуд». За його словами, при проектуванні нового будинку також був змінений підхід до дизайну фасадів і вхідних груп, що додало їм презентабельності та стилю.
Зміни також торкнулися планувальних рішень. «У новому будинку ми пропонуємо максимально продумані, ергономічні планування. Наприклад, квартира площею 49 квадратних метрів, що поєднує в собі функції повноцінної двокімнатної квартири. Ознайомитися з новими планувальними рішеннями можна на сайті житлового комплексу», – підкреслив Сергій Караванський.
Серед інших переваг будинку 5-А він також відзначив збільшені видові якості квартир у новому будинку. «Панорама на ліс або на подвір'я розкриється по-іншому, завдяки кутовому склінню будівлі. У майбутніх квартирах буде світло і затишно», – зазначив директор компанії «Альянс Новобуд».
Забудовник також звертає увагу на те, що, незважаючи на всі нововведення, незмінними в новому об'єкті залишаться розвинена інфраструктура (включаючи новий дитячий садок), чудова транспортна доступність, а також висока якість будівництва. Будівлю у 24 поверхи традиційно буде побудовано за монолітно-каркасною технологією, що неодноразово довела свою надійність як у світовій практиці, так і в досвіді роботи «Альянс Новобуд» над своїми проектами у Броварах.
Традиційно на старті продажів компанія «Альянс Новобуд» пропонує потенційним покупцям найвигідніші умови придбання житла в новому будинку. Зокрема, для майбутніх новоселів доступна ексклюзивна ціна в 9880 грн за квадратний метр, що дійсна при купівлі перших квартир будинку 5-А.
Тел .:
044 500-XX-XX Показати телефон +380 44 500 0070
Ідентифікатор: 13938
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще акції компанії Альянс Новобуд:
Останні новини розділу
Новини з інших розділів