«Кнауф Інсулейшн Україна» отримала звання «Імпортер року 2016»

84
«Кнауф Інсулейшн Україна» отримала звання «Імпортер року 2016»
Автор:
Оцінка: 
«Кнауф Інсулейшн Україна» отримала вже другу почесну нагороду за підсумком 2016 ріку. Компанія увійшла в ТОП найуспішніших підприємств України та була відзначена золотом Національного бізнес-рейтингу України «IMPORT EXPORT AWARD», посівши перше місце в номінації «Імпортер року 2016».

Дану перемогу компанія «Кнауф Інсулейшн Україна» отримала за результатами загальнодержавного статистичного рейтингування підприємств України в сфері зовнішньоекономічної діяльності серед імпортерів скловолоконної продукції за показником «Ділова активність».

Національний бізнес-рейтинг – незалежна міжнародна організація, що проводить ранжування підприємств на підставі офіційної статистики шляхом неупередженого прозорого оцінювання головних економічних показників діяльності підприємства.

Регіональний директор «Кнауф Інсулейшн» в Україні, Білорусі та Молдові, Андрій Павлик, прокоментував: «Вже двічі наша компанія отримує золото рейтингів за минулий 2016 рік. Особливо приємно те, що в даних рейтингах гідно оцінили як якість нашої продукції, давши нам звання «Кращого утеплювача 2016 року», так і ефективність нашої роботи, яку підтверджує нагорода «Імпортер року 2016». Таке визнання надихає нас і мотивує на подальші перемоги».

Нагадаємо, що також за підсумком 2016 року компанія «Кнауф Інсулейшн Україна» була відзначена нагородою незалежного рейтингу «Українська Народна Премія» як «Кращий Утеплювач 2016 року» за результатами голосування українських споживачів. А в 2012 році компанія отримала звання «Лідер галузі», також посівши перше місце серед імпортерів скловолоконної продукції за версією Національного бізнес-рейтингу.
Тел .:
044 391-XX-XX Показати телефон +3044 391 17 27
Ідентифікатор: 13951
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще новини компанії Кнауф Інсулейшн Україна:
Ще акції компанії Кнауф Інсулейшн Україна: